Фізичний розвиток дитини в цьому місяці

Подивіться, як грає карапуз, і ви побачите маленького вченого в дії! До 14-ти місяців ваш малюк буде любити підбирати у своїй «лабораторії» (вашій квартирі) самі різні предмети, вивчати їх і спробувати на зуб. Не виключено, що регулярна перевірка вмісту нижніх полиць і шафок стане його улюбленою забавою. Це так весело витягти весь одяг, каструлі, миски, сковорідки все, до чого можна добратися! І, хоча він цілком здатний скласти все на місце, ця крамольна думка ні на один божевільний мить не прийде йому в голову. Більше того, він буде протестувати, якщо ви самі почнете прибирати.

Звичайно, з вашою, батьківської точки зору це повне беззаконня. Врешті-решт, скільки разів за день можна згортати і розкладати одні й ті ж речі? Але для дитини така гра не що інше, як чудова можливість розвитку рухових навичок і зміцнення м’язів рук. Дуже скоро ці маленькі (і сильні) ручки зможуть помахати «до побачення», послати повітряний поцілунок і намалювати для вас дивну картину.
Соціальний розвиток дитини в цьому місяці

Швидше за все, на першому році життя ви були для вашого малюка безперечним авторитетом і ваші слова і дії ніколи не ставилися під сумнів. Але тепер ситуація змінилася. Малюк все більше і більше починає відчувати свою незалежність і слово «ні» повільно, але міцно входить у його словниковий запас.

На питання «Підемо додому?» Або «Допоможеш мамі прибрати свої речі?» Або навіть «Хочеш морозива?» Ви можете отримати один і той же відповідь. Хоча «ні» може звучати все частіше і наполегливіше з вуст вашого маленького впертого, чим ближче він до так званого «жахливого дворіччя», корисно пам’ятати, що це всього лише тимчасовий етап у розвитку вашого малюка.

Щоб ваша дитина став особистістю, він повинен відокремитися від вас, а найлегший спосіб це зробити в його віці це бунтувати, не виконувати ваші прохання, вимоги та обмеження. Звичайно, така різка зміна поведінки не на жарт відчуває ваше терпіння, але все ж таки є світло в кінці тунелю.

У міру того як ваш малюк буде розвиватися, його поведінка зміниться. Він буде більше схильний до співпраці і навчиться виражати свою незалежність більш мирним шляхом.
Інтелектуальний розвиток дитини в цьому місяці

У світі ще стільки цікавого і захоплюючого, що вам може здатися, що ваша дитина зовсім не концентрує увагу, нескінченно кидаючись від однієї забави до іншої. Просто у малюків свій ритм життя. Кілька хвилин для них рік, а десять хвилин проведені серед іграшок, книжок та вмісту вашої сумочки це вже вічність.

Дітям насправді важко на довго концентруватися на будь-яку діяльність, але ви тільки уявіть, скільки їм потрібно охопити, скільки встигнути, і скільки нового ще належить дізнатися!

Рубрика: Новости